Děkujeme za Váš zájem o naši společnost. Prosím zanechte nám Vaše kontaktní údaje prostřednictvím e-mailu:  obchod@vlastnikava.cz

tel. čísla: +420 775 997 596

budeme Vás neprodleně kontatovat.

Těšíme se na navázání dlouhodobé spolupráce, založené na osobním přístupu a navržení konkrétního řešení šitého na míru Vašim požadavkům.

Jak na to

Prostřednictvím přehledného mixážního pultu si můžete ve dvou krocích namíchat svoji vlastní kávu.

1. Výběr chuti

chuť kávy

Posunem kávového zrnka doprava nebo doleva ovlivňujete výslednou chuť Vaší kávy. Můžete si zvolit z širokého spektra chutí od jemnějších např. ovocných tonů přes sladčí variace připomínající chuť čokolády až po výraznou chuť, která bude dlouho přetrvávat na vašich chuťových pohárcích.

2. Volba těla a aroma kávy

Aroma kávy

Opět si můžete zvolit z nejrůznějších variant přes lehčí kávy, které se nachází na levém rohu lišty až přes opravdu silné kávy, které naleznete na opačné straně. Necháme jen na Vás, které z možností dáte přednost, nebo zda si vyberete několik směsí a spojíte je s různými chvílemi Vašeho dne, jako je například odpolední káva po obědě nebo ranní slabší kávička u novin.

3. Výběr jména

název kávy

Poté co jste si namíchali chuť i tělo kávy zbývá vybrat to pravé jméno pro Vaši vlastní kávu. Zde se originalitě meze nekladou. Samotné jméno Vaší kávy spolu s dalšími podstatnými informacemi, pak naleznete na Obalu, tak abyste vždy věděli, o jakou z Vašich oblíbených směsí se jedná. Pro inspiraci můžete navštívit sekci připravených káv, kde naleznete námi vytvořené názvy. V případě, že ani zde nepotkáte tu správnou múzu nic se neděje, na obalu se pro tentokrát objeví logo s vlastní kávou charakterizující originalitu Vaší vlastní směsi.

Posledním krokem na této stránce je už jen výběr velikosti baleni a způsob přípravy.

příprava kávy

Jednoduše si vyberte velikost balení, přičemž doporučujeme, abyste používali na klasické presso 7,2g kávy pro dosažení, co možná nejvyváženější chuti.

Víme, že každý má rád jinou kávu, a proto Vám nabízíme možnost vybrat si Váš nejoblíbenější způsob přípravy. Pro zachování čerstvosti doporučujeme odebírat kávu zrnkovou.

 

Namíchat si vlastní kávu

Nahoru