Děkujeme za Váš zájem o naši společnost. Prosím zanechte nám Vaše kontaktní údaje prostřednictvím e-mailu:  obchod@vlastnikava.cz

tel. čísla: +420 775 997 596

budeme Vás neprodleně kontatovat.

Těšíme se na navázání dlouhodobé spolupráce, založené na osobním přístupu a navržení konkrétního řešení šitého na míru Vašim požadavkům.

O nás

Kdo?

Dovolte, abychom se Vám představili, jmenujeme se Daniel a Štěpán a upřímně musíme přiznat, že naše cesta ke kávě nebyla zcela přímá. Náš vztah jsme si budovali po malých krůčcích, až jsme zjistili, že jsme na ni v dobrém slova smyslu závislí. Začali jsme se tedy o kávu hlouběji zajímat a zjistili jsme, že český spotřebitel nemá možnost přizpůsobit si kávu vlastním chutím, které by přesně odpovídaly jeho požadavkům a tak jsme se vydali na cestu za kávou.

Co?

Z jedné z našich cest jsme si přivezli nový koncept míchání vlastní kávy. Tímto konceptem jsme byli naprosto uneseni. Ze začátku jsme kávu takto míchali jen pro naše nejbližší okolí (rodinu a přátelé), ale díky narůstajícímu zájmu o tuto unikátní možnost jsme se rozhodli, že se tento koncept nabídneme co nejširší veřejnosti, protože KAŽDÝ JI MÁ RÁD JINOU…Avšak ať už si namícháte jakoukoliv vlastní směs nebo si vyberete jednu z již namíchaných, vždy se můžete spolehnout na to, že dostanete ty nejkvalitnější druhy káv, které budou vždy na objednávku čerstvě upraženy a s maximální péčí ručně namíchány a zabaleny. Vše ve stylu fair made.

Jak?

Snažíme se nejen od společnosti brát, ale i společnosti vracet. Jako každý opravdový farmář, který ví, že pokud chce od přírody dostat to nejlepší, tak musí také přírodě vracet to nejlepší, proto jsme založili projekt fair made. V rámci tohoto projektu klademe důraz na spolupráci s tělesně postiženými spoluobčany a rozvíjíme myšlenku fair trade v její nejčistší podobě. V rámci tohoto projektu fair made vždy vybereme jednoho z pěstitelů kávy od kterého odebíráme naši kávu a zašleme mu finanční dar. Příjemci daru slouží finanční příspěvek ke zlepšení pracovních podmínek, vzdělání a zdravotní situace.

Již od prvního kontaktu se zákazníkem se snažíme vytvářet nadstandardní dlouhodobé vztahy, které budou pro zákazníka znamenat víc, než jen nákup v běžném internetovém obchodě. Chceme aby chvíle strávené hledáním vlastní unikátní směsi kávy, byly pro zákazníka inspirující a zábavné. Naším cílem není stát se jen obyčejným eshopem přeprodávající hotové produkty, které byly dlouhou dobu předtím skladovány, než se dostaly ke konečnému spotřebiteli, ale nabídnout mu opravdu čerstvé směsi káv, které si bude moci vždy namíchat dle svých představ.

Poděkování a kontakty

Tak jako káva roste a dozrává, tak i my se neustále vyvíjíme a proto oceníme jakékoliv Vaše přání, podněty a nápady, které by přispěly ke zkvalitnění našich služeb a Vaší maximální spokojenosti.

Tel: +420 777 477 044

Mail: reditel@vlastnikava.cz

Chránēná dílna: Praha 4, Smolkova 567/2, PSČ 142 00 (možnost os. odbēru)Nahoru